Zlot wielkanocny drużyn Hufca ZHP "Podlasie" - Białki 2015
W dniach 20 – 22 marca miał miejsce zlot drużyn Hufca ZHP „Podlasie” im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach pod hasłem „Na Wielkanoc w sercu wiosna” Liczne grono harcerzy gościło w Zespole Oświatowym w Białkach. Należy podkreślić, iż placówka ta jest częstym gospodarzem harcerskich przedsięwzięć. 

Program zlotu obfitował w liczne ciekawe zajęcia, wśród których należy wymienić zajęcia strzeleckie, naukę samoobrony, zajęcia z łączności oraz survivalu. Organizatorem tych zajęć był Siedlecki Klub Sympatyków Survivalu „Superstes”. 

Istotnym elementem programu była gra terenowa, podczas której zuchy i harcerze musieli wykorzystać wiedzę z topografii oraz posługiwania się mapą, jaką zdobyli w trakcie piątkowych warsztatów. Zlot dostarczył uczestnikom nie tylko nowych umiejętności, ale przede wszystkim mnóstwa wspaniałych wspomnień oraz doświadczeń. 

Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny nasz zlot, który będzie miał miejsce w dniach 15 – 17 maja w bazie hufca w miejscowości Nowosielec k. Łosic.

Zdjęcia ze zlotu autorstwa phm. Andrzeja Rysia oraz dh. Karola Zielińskiego znajdziecie tutaj.
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW