Spotkanie członków HKR Siedlce - 5.09.2014
5 września 2014r. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Harcerskiego Klubu Ratowniczego. Spotkanie rozpoczęło się częścią statutową zbiórki. Równo godzinę później zebrała się reszta uczestników - harcerze którzy ukończyli SKPP.
Zaraz potem rozpoczęły się zajęcia czyli wykład oraz ćwiczenia na temat: „Praca w patrolu ratowniczym - jak układać działanie" poprowadzone przez dh Michała Majewskiego, któremu bardzo za nie dziękujemy. Dowiedzieliśmy się, że wybieranie szefa patrolu wcale nie jest taką łątwą sprawą, ale dowiedzieliśmy także jak to zrobić i ak dzielić pracę w działaniu.
Po godzinie 20.00 nastąpił bardzo wyczekiwany punkt programu tzn. grill zorganizowany przez dh Andrzeja Rysia. Resztę wieczoru spędziliśmy na śpiewaniu oraz rozmowach.
W sobotę rano zaraz po śniadaniu udaliśmy się na bloki zajęciowe. Tym razem dh. Agata Łukaszuk przypomniała nam zasady działania w przypadkach urazów i obrażeń.
Już o godzinie 11.00 z wielkim żalem zakończyliśmy spotkanie zawiązując krąg oraz opuściliśmy hufiec.

Julia Czerwińska
członek HKR Siedlce