70 Podlaska Drużyna Harcerska "Nienudni"
70 PDH Nienudni wchodzi w skład 47 SDHiGZ "Niejednolici"
Strona www drużyny: www.facebook.com/NIENUDNI
Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
Drużynowy: pwd. Aleksandra Kot HO
Data powstania: 4.10.2012
Pion działania: Harcerze
Termin zbiórek: wtorki, godzina 16:15

Kilka słów o drużynie:
70 Podlaska Drużyna Harcerska NIENUDNI, to mieszkanka bardzo różnorodnych, często wybuchowych charakterów. Trudno nam powiedzieć, kiedy powstaliśmy, bowiem było to jakieś 7 lat temu, kiedy nasza drużynowa i pierwsza przyboczna złapały bakcyla na harcerstwo. Już wtedy powiedziały sobie, że drużynę założą. I założyły. Lubimy jednak konkretne daty. W naszym przypadku jest to 4 października 2012 roku, kiedy to odbyła się pierwsza zbiórka. Z każdym dniem rośniemy w sile. Zdobywamy nową wiedzę i umiejetności Stawiamy sobie wyzwania. Jednak.... jednak wiemy, że day radę, bo jesteśmy NIENUDNI.
PS: Ulubiona rymowanka drużyny: NIENUDNI DO WYCHOWANIA TRUDNI!! (słówko od drużynowej: coś w tym jest....)..

Kilka zdjęć z działaności drużyny: