Plebiscyt "Henryki 2016" Hufca "Podlasie" w Siedlcach

Rozejrzyj się dookoła. W Twoim najbliższym środowisku masz ludzi, którzy chcą zmieniać świat. Zmieniać go na coraz lepszy. Nieważne w jakim są wieku – ważne że działają, mają chęci i motywację. TY możesz dać im jej jeszcze więcej!

Chcemy doceniać i zauważać te osoby i tych harcerzy, którzy i instruktorów, którzy wykazują się największym zaangażowaniem w działalność drużyny i hufca. W związku z tym, pierwszy raz, w tym roku, Komenda Hufca przyzna takim osobom szczególne nagrody! Są to Henryki!

Zapraszamy wszystkich do zgłaszania swoich kandydatur do nagrody. Henryki mają na celu promowanie postaw godnych do naśladowania, motywację i inspirację do jeszcze większego działania. Jeśli chciałbyś docenić swojego podopiecznego, zgłoś go! Jeśli chciałbyś docenić kolegę ze swojej bądź innej drużyny – zgłoś go! Jeśli chciałbyś docenić swojego drużynowego lub innego instruktora – zgłoś go!

Zgłoś kandydaturę tej osoby, która Twoim zdaniem zasługuje na szczególnie wyróżnienie w minionym roku harcerskim.

Zapraszamy Was również na wydarzenie na Facebooku. Na wszelkie pytania odpowiada phm. Magdalena Szczerbaciuk (szczerbaciukmagdalena@gmail.com).