Krąg Instruktorski zaprasza na spotkanie!

Druhny i Druhowie, Przyjaciele Harcerstwa!

Mam zaszczyt zaprosić, na organizowane cyklicznie od 2004 roku spotkanie Przyjaciół Harcerstwa. Raz w roku spotykamy się, aby potwierdzić nasze przywiązanie do harcerstwa, wspomnieć własną przygodę z harcerstwem, poszerzyć i umocnić naszą wspólną znajomość. W tym roku głównym motywem zbiórki będzie spotkanie z harcerską piosenką przy ognisku. Spotykamy się na Stanicy nad Zalewem w Siedlcach 27 czerwca 2015 o godzinie 1600. Dla uczestników przewidziane są grillowe potrawy, koszt uczestnictwa 35zł.
Ze względów organizacyjnych, proszę o bezwzględne potwierdzenie udziału w spotkaniu. Fundusze na grilla zbiera dh. hm Grażyna Bednarzak. Wpłat można dokonać w momencie rozpoczęcia imprezy, zaś potwierdzenia udziału dokonujemy najpóźniej 24 czerwca /środa/.

Zgłoszenia przesyłamy na adres e-mail Hufca:
siedlce@mazowiecka.zhp.pl,
telefon Hufca 25 6326570,
Tel. 503 146 900 dh. Zdzisław,
Tel. 601 760 197 dh. Zofia,
Tel. 506 417 292 dh . Grażyna.