Namioty turystyczne w Hufcu


W Hufcu posiadamy kilka namiotów turystycznych/kempingowych. Są one do dyspozycji drużynowych. Prosimy jednak przed wejściem do magazynu i zawinięciu sobie namiotu pod pachę odezwać się wcześniej do Michała Dębskiego i porozmawiać z nim o tym - na pewno jakoś się dogadacie :)

Oto lista namiotów, które posiadamy, z krótkimi opisami i linkami do strony sklepu, z którego pochodzą, na której to stronie znajdziecie dokładny ich opis oraz filmy ze szczegółową instrukcją rozkładania (bo nie wszystkie są łatwe do rozłożenia na pierwszy rzut oka) :)

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 4.2
Opis: Duży, kempingowy namiot 4 osobowy, dwukomorowy z przedsionkiem w środku.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 5.2 
Opis: Duży (ogromny), kempingowy namiot 5 osobowy, dwukomorowy z przedsionkiem w środku.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 4.1
Opis: Duży, kemipngowy namiot 4 osobowy, jednokomorowy z przedsionkiem w środku.

NAMIOT KEMPINGOWY ARPENAZ 2 FRESH&BLACK 
Opis: Mały i lekki namiot 3 osobowy, typowe "igloo", bardzo dobry na rajdy i wycieczki piesze, gdzie każdy gram na plecach się liczy. Bez przedsionka.

NAMIOT KEMPINGOWY ARPENAZ 2 FRESH&BLACK
Opis: Malutki i lekki namiot 2 osobowy, typowe "igloo", bardzo dobry na rajdy i wycieczki piesze, gdzie każdy gram na plecach się liczy. Bez przedsionka.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY AIR SECONDS FAMILY 4.2 XL 
FRESH & BLACK
Opis: Bardzo duży namiot 4 osobowy z dwiema komorami i przedsionkiem w środku. Oparty na konstrukcji DMUCHANEJ, którą jeszcze nie do końca ogarnęliśmy, ani nie mamy do niej odpowiedniej pompki. Wagą i gabarytami bliżej mu do NS`a niż do namiotu turystycznego :)
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW