Namioty turystyczne w Hufcu


W Hufcu posiadamy kilka namiotów turystycznych/kempingowych oraz trochę sprzętu wodnego (kajaki i ponton pompowany). Są one do dyspozycji drużynowych. Prosimy jednak przed wejściem do magazynu i zawinięciu sobie namiotu pod pachę odezwać się wcześniej do Michała Dębskiego i porozmawiać z nim o tym - na pewno jakoś się dogadacie :)

Oto lista namiotów i sprzętu wodnego, które posiadamy, z krótkimi opisami i linkami do strony sklepu, z którego pochodzą, na której to stronie znajdziecie dokładny ich opis oraz filmy ze szczegółową instrukcją rozkładania (bo nie wszystkie są łatwe do rozłożenia na pierwszy rzut oka) :)

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 4.2 (2 sztuki)
Opis: Duży, kempingowy namiot 4 osobowy, dwukomorowy z przedsionkiem w środku. Bardzo dobry stan techniczny.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 5.2 
Opis: Duży (ogromny), kempingowy namiot 5 osobowy, dwukomorowy z przedsionkiem w środku. W średnim stanie technicznym.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 4
Opis: Duży, kemipngowy namiot 4 osobowy, jednokomorowy z przedsionkiem w środku. Bardzo dobry stan techniczny.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY ARPENAZ 4.1 (2 sztuki)
Opis: Duży, kemipngowy namiot 4 osobowy, jednokomorowy z przedsionkiem w środku. Bardzo dobry stan techniczny.

NAMIOT KEMPINGOWY ARPENAZ 3 FRESH&BLACK 
Opis: Mały i lekki namiot 3 osobowy, typowe "igloo", bardzo dobry na rajdy i wycieczki piesze, gdzie każdy gram na plecach się liczy. Bez przedsionka. Bardzo dobry stan techniczny.

NAMIOT KEMPINGOWY ARPENAZ 2 FRESH&BLACK
Opis: Malutki i lekki namiot 2 osobowy, typowe "igloo", bardzo dobry na rajdy i wycieczki piesze, gdzie każdy gram na plecach się liczy. Bez przedsionka. Bardzo dobry stan techniczny.

NAMIOT BŁYSKAWICZNY 2 SECONDS | 3-OS. 
Opis: Namiot "szybkorozkładalny" 3 osobowy. Jak wszystkie tego rodzaju namioty - po złożeniu ma dosyć duże gabaryty, przez co średnio nadaje się na wędrówkę. Bardzo dobry stan techniczny.

BUDKA PLAŻOWA APRENAZ 0
Opis: Malutka budka plażowa. Może nadawać się jako awaryjne zadaszenie na jakimś punkcie patrolowym czy podczas wypadu nad morze/jezioro. Lekka i kompaktowa. Bardzo dobry stan techniczny.

NAMIOT KEMPINGOWY RODZINNY AIR SECONDS FAMILY 4.2 XL 
FRESH & BLACK
Opis: Bardzo duży namiot 4 osobowy z dwiema komorami i przedsionkiem w środku. Oparty na konstrukcji DMUCHANEJ, którą jeszcze nie do końca ogarnęliśmy, ani nie mamy do niej odpowiedniej pompki. Wagą i gabarytami bliżej mu do NS`a niż do namiotu turystycznego :)

KAJAK PNEUMATYCZNY 2 OSOBOWY ITIWIT
Opis: Kajak dwuosobowy dmuchany. Po spakowaniu waży 14 kg i mieści się w poręcznej torbie, którą można nosić jak plecak. Na razie nie mamy jeszcze do niego pompki i kompletu wioseł.

KAJAK PNEUMATYCZNY 1 OSOBOWY ITIWIT
Opis: Kajak jednoosobowy dmuchany. Po spakowaniu waży 11 kg i mieści się w poręcznej torbie, którą można nosić jak plecak. Na razie nie mamy jeszcze do niego pompki i kompletu wioseł.

KAJAK PNEUMATYCZNY RIVIERA 2 OSOBOWY SEVYLOR
Opis: Kajak dwuosobowy dmuchany. Po spakowaniu waży 10 kg i mieści się w poręcznej torbie. Posiadamy jedno wiosło podwójne. Na razie nie mamy jeszcze do niego pompki.

PONTON CARAVELLE KK65 SEVYLOR
Opis: Ponton dwuosobowy dmuchany. Po spakowaniu waży 4,2 kg i mieści się w poręcznej torbie. Posiadamy dwa wiosła pojedyncze. Na razie nie mamy jeszcze do niego pompki.
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW