Konkurs wiedzy o Tytusie de zoo

Z okazji 57 urodzin Tytusa de zoo, przypadających w dniu 22 października Komenda Hufca ZHP „Podlasie” im. Henryka Sienkiewicza ogłasza konkurs wiedzy o Tytusie de zoo. W konkursie może wziąć udział każdy, któremu są bliskie przygody Tytusa.
Uczestnictwo w konkursie wymaga udzielenia prawidłowych odpowiedzi na 5 podanych niżej pytań. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres mailowy hufca zhppodlasie@wp.pl do dnia 23.10.2014 do godziny 24.00. Zgłoszenie powinno zawierać oprócz prawidłowych odpowiedzi imię i nazwisko oraz drużynę. Wśród prawidłowych zgłoszeń zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Wyniki zostaną przedstawione w dniu 25.10.2014. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Pytania konkursowe:
1. Jak się nazywał naukowiec projektujący pojazdy, którymi poruszał się Tytus i jego przyjaciele ?
2. Na jakim zwierzęciu Tytus przekroczył metę biegu harcerskiego ?
3. Jak nazywał się pojazd, którym poruszał się Tytus, który energię czerpał z piękna krajobrazu ?
4. Jaką funkcję w harcerstwie pełnił Atomek ?
5. Jak nazywał sie mechaniczny koń, który pomagał Tytusowi i jego przyjaciołom poznać zasady ruchu drogowego ?

WYNIKI:
Główną nagrodę - nową koszulkę hufca komisja przyznała druhowi Aleksandrowi Panasiukowi - 106 PDHS "Błękitna szóstka"
Nagrody książkowe wylosowali:
- Kinga Roman - 18 PDHS Totu Totam
- Karolina Jakubiak - 29 DH Żywioły
- Ireneusz Panasiuk - 29 DH Żywioły
- Kamil Dołęga - PDW Wagabunda

Nagrody można odebrać w siedzibie Komendy Hufca - ul. Zaremby 3 w Siedlcach.
Nagroda specjalna - "uśmiech Komendanta" została przyznana dh pwd Tomaszowi Radomyskiemu.

phm. Andrzej Ryś
Własna strona www za darmo - sprawdź