16 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Dzikie Koty"
Miejsce działania: Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Drugiej Armii Wojska Polskiego w Białkach
Drużynowy: pwd. Jolanta Khelifi
Data powstania: 19 września 2011
Pion działania: harcerze i harcerze starsi
Termin zbiórek: piątek, 17-19 (harcerze i harcerze starsi)

Kilka słów o drużynie:
Obecnie drużyna liczy 12 zuchów, 12 harcerzy młodszych, 18 harcerzy starszych. Członkowie drużyny aktywnie spędzają czas wyjeżdżając w różne ciekawe miejsca np. parki linowe, uczestniczą w grach terenowych, podchodach i wycieczkach krajobrazowo -przyrodniczych. Harcerze chętnie biorą udział w zlotach organizowanych przez Hufiec "Podlasie". Organizujemy biwaki w szkole, jak i w terenie. Członkowie drużyny współpracują z Bankiem Żywności i prowadzą zbiórki żywności dla osób potrzebujących. Oprócz tego włączają się w akcje charytatywne tj. pomoc dla zwierząt, zbiórki nakrętek na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzą sprzedaż pierników dla Stowarzyszenia Osób Niedosłyszących w Siedlcach. Jesteśmy drużyną, która nie nudzi się w swoim towarzystwie. Pomysły i plany realizujemy zgodnie z założonym programem.